facebook_logo Facebook instagram_logo Instagram
mail_icon radicsautosiskola@gmail.com phone_icon +36 (70) 633 60 91
Bemutatkozás | Radics Autós Iskola

Felnőttképzési azonosító: B/2020/004751

„Legyen tiéd a vezetés élménye!”

Radics Imre

iskolavezető, szakoktató

Köszöntjük az autós iskolánk weboldalán! Iskolánk „B” – kategóriás autóvezetői jogosítvány megszerzéséhez szükséges felkészítő tanfolyamok szervezésével és teljes körű ügyintézésével foglalkozik.

Az oktatás során számunkra elsődleges szempont, hogy tanulóink tökéletesen elégedettek legyenek az oktatás színvonalával, továbbá az oktató személyével, ezért arra törekszünk, hogy átadjuk nekik tudásunk legjavát. Számunkra fontos, hogy az oktatási órák jó hangulatban, oldott légkörben teljenek. Tanulóink igényeihez, kéréseihez rugalmasan igazodunk, és figyelembe vesszük a tanulók egyéni haladási tempóját, mellyel hozzájárulhatunk a forgalmi vizsga sikeres letételéhez.

Arra törekszünk, hogy tanulóink a jogosítvány megszerzése után elégedetten, kellemes emlékekkel távozzanak, és nyugodt szívvel ajánlják iskolánkat rokonaiknak, ismerőseiknek és barátaiknak.

Őket is szeretnénk megtanítani jól és biztonságosan vezetni! Több éves képzési tapasztalatunk a garancia, hogy ne érje Önt se kudarc, se kellemetlen meglepetés.

Nem az a mester, aki megtanít valamire, hanem aki megihleti a tanítványt, hogy legjobb tudását latba vetve fölfedezze azt, amit már eddig is tudott.

– Paulo Coelho